Mağazamıza üye olmak için Üye İşlemleri sayfamıza giderek ilgilibölümleri doldurmanız yeterlidir.Üye bilgilerinizi doğru ve eksiksizdoldurmanız iletişim ve ulaşım problemleri olasılığı açısından çokönemlidir.Ürün ve hizmetlerin çabuk ve sıhhatli ulaşması için lütfen dikkatleve eksiksiz doldurunuz. Üye olmak oldukça basit ve hızlı bir işlemdir. Üyeolmanız hiç bir yükümlülük altına girdiğinizi ifade etmez. Ancak alışverişyapmadan önce Satış sözleşmesini dikkatle okuyunuz. Dilediğiniz zamanüyeliğinizi sonlandırma hakkına sahipsiniz.


Üyelik İptali  Üyedilediği zaman üyeliğini sonlandırma hakkına sahiptir. Üyeliğinizisonlandırdıktan sonra sitemiz ile tüm ilişkiniz kesilmiş olacaktır. Üyeliğinizi sonlandırmak için üye girişi yaptıktan sonra iletişim bilgilerisayfamızdan talebinizi iletmelisiniz.


AşağıdakiDurumlarda Üyelik İptal Edilemez  


1 - Üye son verdiği sipariş üzerinden 60 gün geçmemişse.  

2 - Farklı bir e-posta adresi ile üyelik iptal talebinde bulunulduysa  

3 - Üyeye Kayıtlı bilgilerinden ulaşılamıyorsa  


Aşağıdaki Durumlarda ÜyelikTarafımızdan İptal Edilir  


1 - Üye Ahlak dışı, mesajlar gönderiyor 

2 - Sahtekarlık girişiminde bulunduysa  

3 - Sisteme veya Firma Adı ismine zarar vermeye yönelik girişimde bulunduysa.


Üye Güvenliği


Üyenin güvenliği için mağazamızda her türlü önlem alınmıştır. Bualınan önlemlerin yanında sizlerde üye bilgilerinizin güvenliğindensorumlusunuz. Mağazamıza giriş için kullandığınız bilgilerinizi hiç kimse ilepaylaşmayın, güvenli olduğundan emin olmadığınız bilgisayarlardan sisteme girişyapmayın.  Farklı Adres Her üye İçin SiparişSonlandırırken kendi kayıtlı adresi haricinde farklı adres girebileceği biradres bölümü bulunmaktadır. Adres bölümünü arkadaşlarınıza hediye gönderirkenkullanabileceğiniz gibi, farklı adreslerde olduğunuz dönemlerde kullanabilmeniziçin düşünülmüştür. Örneğin: Çalıştığınız şirketin farklı şubelerindebulunacağınız dönemlerde veya yazlıkta kaldığınız dönemlerde. Yâda faturanızınsize siparişinizin bir arkadaşınıza ulaşmasını istiyorsanız.